+372 515 0688 info@saeraam.ee Kurtna küla Saku vald 75518 Harjumaa E-R 9:00-16:00

WIREX

Juba üle 25 aasta on Wirex Grupp olnud üks Poola juhtivamaid saeraamide tootjaid. Ettevõte toodab kõrge kvaliteediga ja töökindlaid seadmeid, mis on auhinnatud kuldmedalitega nii riigi siseselt kui ka teistes riikides. Ajaloo vältel on laiendatud tootmist läbi erinevate üksuste, mis seotud puidutöö seadmete tootmisega.

1993 aastal alustati saeraami tootmist enda vajaduste põhiselt, millest nüüdses on välja kasavanud korralik saeraami tööstus.Hetkel on Wirex Grupp´i müügist 50% masinate tootmise kanda, ning ülejäänud osa müügist kuulub samuti puidutöötluse valdkonda. Põhiliselt toodetakse saeraame ja saetöö tehnikat väiksema ja keskmise suurusega ettevõtetele või teenuse osutajatele, kes töötlevad umbes 100 - 35 000m3 puitu aastas. Väiksemate mudelite osas häid lahendusi ka eratarbijale.

Otsustad soetada Wirex seadme, teed valiku kõrge kvaliteedi ja mõistliku hinna kasuks. Ettevõte on võimeline vastu tulema ka klientide individuaalsetele vajadustele, tehes konkreetse tellimuse puhul vastavaid muudatusi - lähtuvalt kliendi spetsiifilistest vajadustest.

Valides WIREX seadme:

  • Madaldad paigaldamis- ning ettevalmistuskulud.
  • Madala energiatarbega seadmed, puudub vajadus trafo paigaldamiseks.
  • Peale seadme töökohta paigaldamist, saad alustada koheselt tööd (masin komplekteeritud).
  • Efektiivsuse tõus - parema kvaliteediga toodang, võrreldes traditsiooniliste raamsae masinatega.
  • Olemas edasine järelteenindus ehk tehniline tugi ja varustame sind jooksvalt kulu- ja varuosadega.
  • Valides Wirexi, saad seadme, mis teenib sind kaua ja kindlalt!

WIREX - alates väikestest lihtsamatest farmer saeraamides kuni täishüdrauliliste mobiilseteni välja, komplekteerime ka saeliine.

has been added to the cart. View Cart