Helista! +372 515 0688  
E-R 9:00-18:00
Hinnapäring
   Email again:

   Ettevõttest

   Ettevõte Aiatäht OÜ omab Eestis pikaajalist kogemust horisontaalsete lintsaeraamide ja kettsaeraamide müügis.  

   Meie missioon - pakkuda kvaliteetseid seadmeid era- ja ärikasutajale koos korraliku tehnilise toega.

   Pakume laias valikus saeraame nii erametsaomanikule kui ka puidutööettevõttesse professionaalseks kasutamiseks igapäevatöös. Meie tootevalikus on lisaks horisontaalsetele lintsaeraamidele ka vertikaalsed lintsaeraamid ning eriprojektidena võimalik kokku panna vastavalt tellija soovile ka keerukamaid saeliinide lahendusi. Loomulikult pakume erinevaid puidutööseadmed, tarvikuid ja kuluosasid, mis seotud puidutöötlemisega. Kõik ikka selleks, et pakkuda täislahendust laitmatuks tööks.

   Saeraami kaubamärgid, mida põhiliselt pakume on: WIREX, TIMBERY, LOGOSOL ja SERRA.
   Puidutöö seadmete, tarvikute ja ka väiketehnika kaubamärgid meie valikus:
    REMETVARI, LASKI, LogOX, STIHL, ECHO jt.
   Oma tootevaliku oleme seadnud nii, et iga klient erinevast segmendist (eratarbija, teenuseosutaja, puidutöö ettevõte jne) saab meilt valida  enda vajadustele ning võimalustele sobiva seadme.  Loomulikult nõustame eelnevalt just selle õige tehnika soetamisel ning pakume ka järelmaksu- ning liisingu lahendusi. Saeraamidele ja teistele seadmetele korraldame erinevaid demopäevi ning osaleme vastavatel messidel. Alati oleme valmis teid vastu võtma meie ettevõttes kohapeal! 
   Saeraamide müügi ja nõustamisega tegeleme nii Aiatäht TALLINN kui Aiatäht SAKU kaupluses. Oled tulemas kohale konkreetsemate soovidega? Anna oma tulekust eelnevalt teada (tel. 5150 688, tel. 5380 3495 või info@aiataht.ee), nii saab saeraamide müügikonsultant olla kohal ja sind personaalselt nõustada. Saeraamide nö. esindussalong asub Tartu mnt. ääres (Tallinna piiril) Peetris, kus vastavalt hooajale ja kauba liikumisele püüame teatud mudeleid kohapeal ka sees hoida.
   • Teostame saelintide teritus- ja räsamise kompleksteenust!
   • Pakume igas mõõdus saelinte  erinevatele  saekaatritele olenemata kaubamärgist (enimlevinud mõõte hoiame laokaubana sees).
   Aiatäht OÜ alustas 2017 alguses läbi koostööpartneri AAA-Sahakone Oy  WIREX lintsaeraamide  müüki ka Soomes. Ülelahe tegemistega saad tutvuda: www.aaa-sahakone.fi