Helista +372 515 0688     
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   Ettevõttest

   Omame Eestis pikaajalist kogemust horisontaalsete lintsaeraamide ja kettsaeraamide müügis.  
   Meie missioon - pakkuda kvaliteetseid seadmeid era- ja ärikasutajale.

   Pakume laias valikus saeraame nii erametsaomanikule kui ka puidutööettevõttesse professionaalseks kasutamiseks igapäevatöös. Meie tootevalikus on lisaks horisontaalsetele lintsaeraamidele ka vertikaalsed lintsaeraamid ning eriprojektidena võimalik kokku panna vastavalt tellija soovile ka keerukamaid saeliinide lahendusi. Loomulikult pakume erinevaid puidutööseadmed, tarvikuid ja kuluosasid, mis seotud puidutöötlemisega. Kõik ikka selleks, et pakkuda täislahendust laitmatuks tööks.

   Saeraami kaubamärgid, mida põhiliselt pakume on: WIREX ja SERRA.
   Puidutöö seadmete, tarvikute ja ka väiketehnika kaubamärgid meie valikus:
    REMET, LogOX jt.
   Oma tootevaliku oleme seadnud nii, et klient erinevast segmendist (eratarbija, teenuseosutaja, puidutöö ettevõte jne) saab meilt valida  enda vajadustele ning võimalustele sobiva seadme.  Loomulikult nõustame eelnevalt just selle õige tehnika soetamisel ning pakume ka järelmaksu- ning liisingu lahendusi. Saeraamidele ja teistele seadmetele korraldame erinevaid demopäevi ning osaleme vastavatel messidel. 

   • Saeliinid OÜ koostööpartner Aiatäht OÜ teostab saelintide teritus- ja räsamise kompleksteenust!
   • Pakume igas mõõdus saelinte  erinevatele  saekaatritele olenemata kaubamärgist (enimlevinud mõõte hoiame laokaubana sees).
   Saeliinid OÜ koostööpartner AAA-Sahakone Oy tegeleb WIREX lintsaeraamide müügiga Soomes. Ülelahe tegemistega saad tutvuda: www.aaa-sahakone.fi