Helista +372 515 0688     
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   TÄIUSTATUD VERSIOON KLIENDILE! Lintsaeraam WIREX CZ-1/WZM

   2018 aastat alustasime tegudega Põhja-Soomes. Paigaldasime ja seadistasime koos oma kolleegidega AAA-Sahakone OY´st Haukipudas´es kliendile jaanuari esimesel nädalal lintsaekaatri Wirex CZ-1/WZM. Tegu täiustatud versiooniga mudelist CZ-1/ZM NEW.

   Lintsaeraam CZ-1/WZM puiduettevõttele või nõudlikule eratarbijale ümarpuidu ja ettesaetud puidu töötlemiseks. Masin on väga tõhus ja võimaldab saagida suuremõõdulisi puid. Masin on koos hüdraulikaga ja mitmekülgsete võimalustega. Seadme tehniliste näitajatega saad tutvuda CZ-1/ZM NEW tootelehel SIIT!  Küll aga täiustatud versiooni CZ-1/WZM uuenduseks on saeraami tootlikust tõstev tagasiveosüsteem.  

   Saeoperaatori vilumuse kasvades ning tootmismahtude suurenedes on mudelit (WZM) lihtne jätkata saeliinina. Tootmisprotsessi aitab efektiivsemaks teha tagasiveosüsteem, mis vähendab inimtööju panust vastavas tootmislõigus. Tagasiveosüsteem on automatiseeritud protsessi üks osa. Lõigatavalt saematerjalilt saelõiget tehes jookseb lõigatud materjal ise tagant poolt koos saepea liikumisega saekaatrilt maha. 

   Wirex CZ-1/ZM on statsionaarne horisontaalne lintsaeraam, mille tarbeks meie klient ehitas eelnevalt endale vastava katusealuse mugavaks töö teostamiseks. Samuti lisas ka ise paar nutikat lahendust. Soovime edu uue lintsaeraamiga tutvumisel ning olgu edasine tööprotsess nauditav ja tulemus ületaks ootusi.

   Tunned huvi oma saekaatri vastu? Tekkis täiendavaid küsimusi?
   Võta meiega julgelt ühendust ja viime koos idee teostuseni!