Helista +372 515 0688     
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   Mis on LogOX ja kellele?

   Vastus lihtne ja kasutusala väga lai. Küll aga toote headuses veendud kindlasti, kui oled seda ise proovida või kasutada saanud. 
   LogOX multitööriist - Käepärane ja selga säästev lahendus kasutamiseks taluhoovis, metsas, arboristidele haljastustöödel, puiduga tegelejatele jt. Väärt abiline metsa- ja puidutöödeks!

   Eks kõige ausam reklaam ja toote tutvustus tule ikka kasutajalt endalt, siit üks LogOX kasutaja video:

   Ja loomulikult tutvu  ka tootja enda tehtud LogOX multitööriista tutvustava videoga:

   LogOX 3in1 multitööriist on ideaalne lahendus metsatöödeks või arboristidele igapäevatööks ja abimeheks saeraamiga töös palkidega tegelemisel ning loomulikult ka oma kodu- või taluõuel, samuti metsaharvendustöödel või küttepuu- palgipuu tegemisel metsas jne jne. Tehes tööd näiteks puulõhkujaga, mootorsaega või saeraamiga jne, LogOX 3in1 komplekt teeb kõik kiiremaks, lihtsamaks ja ka ohutumaks!

   LogOx multitööriistaga teenid tagasi! Toetades antud tööriistaga palki on saetöö mugavam, ja ühtlasi kaitsed tänu LogOX´ile ka saeketti, ning see peab kauem teravamana vastu. Tugev, kompaktne ja portatiivne -hästi läbi mõeldud lihtne lahendus.

   Sa ei pea enam kandma vähemalt kolme erinevat tööriista metsas või mujal objektil kaasas, vaid saad ühe komplektiga lahendada erinevad toimingud puiduga. Vaata LogOX TÄPSEMAT TOOTEINFOT: 
   LogOX multitööriist: SIIT!
   LogOX-hauler palgihaarats: SIIT!
   LogOX on USA-s valmistatud vastupidav, multifunktsionaalne, detailideni läbi mõeldud ja oma hinda väärt lahendus!