Helista +372 515 0688     
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   SAERAAMIDE ja TEHNIKA DEMOPÄEV 6.aprill 2019


   LINTSAERAAMID JA PUIDUTÖÖSEADMED

   TULE DEMOPÄEVALE!
    Laupäeval 6.aprill 2019, kell 10–14

   Tuleviku tee 10, Peetri, Rae vald, Harjumaa


   Võtame vastu 6.aprillil Harjumaal Tallinna piiril Peetris  külalisi lähedalt ja kaugelt.
   Teeme üheskoos ühe asjalik tehnikaalase kohtumise. Avatud nii tehnika müügisalong kui ka kaupluse välialal ritta seatud erinevad saeraamid, saelindi teritajad- ja räsajad ning puidutööseadmed (puiduhakkurid, oksapurustajad, kännufreesid, puidutükeldajad, puulõhkujad, saepukid jne). Kõik ikka selleks, et reaalset masinaid oma silmaga näha ja katsuda.

   AIATÄHE DEMOPÄEVAL TUTVUSTAME LINTSAERAAME:  

   LINTSAERAAM WIREX CZ-1/M 
   Mobiilne täishüdrauliline lintsaeraam, sobilik teenuse osutamiseks või ettevõttesse suurte palkide lahti saagimiseks. Ümarpuidu ja ettesaetud puidu töötlemiseks. Masina põhilised tööülesanded puidu töötlemisel on varustatud hüdraulikaga. Standard lõikepikkus on 6,2 m. Lisapikendustega saab saeteed pikendada 3 m kaupa vastavalt soovile.

   Antud saeraami mobiilne lahendus võimaldab teostada puidu lõikamist mistahes kohas (metsas, ehitusplatsil, koduõuel jne). Garanteeritud on vajadusel kiire ja sujuv tööplatsi vahetus, ehk liikumine uuele objektile.

   Hea vastupidavus – tugev keeviskonstruktsioon tagab jäikuse ja vastupidavuse. Saelindi elektriliselt juhitav kõrguse reguleerimine.
   Saeraami tootlikus 3-3,5 m3/h. Tootlikus sõltub erinevatest teguritest (töödeldava puidu läbimõõt, sortiment, talve -või suvetingimused).

    
   LINTSAERAAM WIREX CZ-1/small
   korralik statsionaarne mudel näiteks väikesele puidutööga tegelevale ettevõttele või eraisikule, kes soovib toekat ja tootlikumat saeraami ise oma puidu töötlemiseks. Lõikekõrguse reguleerimine juhitav elektroonilise programmiga ISP-10 (kiirus ja täpsus töötamisel).

   Lihtne, töökindel mudel ümar- ja ettesaetud puidu töötlemiseks (ilma hüdraulikata). Standard lõikepikkus 4800 mm. Lisapikendustega saab saagida kõiki pikkusi.

   Hea vastupidavus – tugev nelikant keeviskonstruktsioon, vähekuluvad osad.          
   Lihtne kasutada – lihtne ülesehitus ja kasutamine
   Saelindi elektriliselt juhitav kõrguse reguleerimine.
   Saeraami tootlikus 1-2m3/h

   WIREX CZ-1/Small üks parimaid lahendusi oma klassis. Vastupidavus ja parim hinna-kvaliteedi suhe konkureerivate lintsaeraamide tootjatega on Wirexile üheks tugevamaks iseloomu jooneks!


   LINTSAERAAM TIMBERY M120
   Eraisikule mõeldud kompaktne ja lihtne saeraam ise oma metsamaterjali töötlemiseks laudadeks või prussideks. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Lintsaeraamide müügihitt just hobisaagijate seas, ise oma puidumaterjali töötlemiseks ja väärindamiseks.

   Valikus nii elektri- kui ka bensiinimootoriga mudelid. Ideaalne töövahend oma kvaliteedilt kui ka kasutusmugavuselt alustamaks saagimistööd lintsaeraamil.

    M120 mudelil on uus tugevam raam ja saepea disain, mis võimaldab saagimise ajal paremat stabiilsust. Sisse on viidud mitmed uuendused lähtudes just saeoperaatori töö asukohast ning mugavusest. 

   Demopäeval tutvumiseks väljas ka TERITUS- JA RÄSAPINGID

   REMET puidutükeldajate valikust näitame demopäeval mudeleid REMET RP-150 Pro

   Ja demopäeval tutvumiseks ka puidutükeldaja REMET RS120 N6 15 hj mootoriga + PTO
   REMET puidujääkide tükeldajad on heaks abivahendiks ka saeraami jääkide ja muu peenpuidu tükeldamiseks pliidipuu mõõtu. Lase oma puidu/oksamaterjal lihtsalt ja kiirelt küttepuudeks! Töödeldud puit on efektiivne ja orgaaniline kütus, mis sobib suurepäraselt põletamiseks igasuguste keskkütte ahjude puhul.

   LASKI TEHNIKA (OKSAPURUSTAJAD, PUIDUHAKKURID, KÄNNUFREESID, TRASSIFREES jne)

   Lisainfot Laski seadmete kohta: www.laski.ee

   NB! Loomulikult saad kohapealt soetada endale ka algavaks kevadhooajaks kõik vajaliku AIA- ja METSATEHNIKAST:
   -murutraktorid, -niidukid
   -nullpöörderaadiusega niidumasinad,
   -võsalõikajad, trimmerid
   -mullafreesid,
   -mootorsaed,
   -akutööriistad, robotniidukid jne   DEMOPÄEVA LISAINFO JA KONTAKTID:  

         E:post: info@aiataht.ee
   www.saeraam.ee